Toyota Auris FanClub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toyota Auris FanClub

Toyota Auris FanClub Sitesidir.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TOYOTA AURİS 1.6 LPG

4 posters
YazarMesaj
afacanturk

afacanturk

TOYOTA AURİS 1.6 LPG Empty
MesajKonu: TOYOTA AURİS 1.6 LPG   TOYOTA AURİS 1.6 LPG I_icon_minitimeC.tesi Tem. 03, 2010 11:52 am

ARKADAŞLAR AURİS 1.6 COMFORT EXTRA ARCIMA LPG TAKTIRMAK ISTIYORUM.TAKTIRAN ARKADAŞLAR VARSA NASIL OLDUĞUNA DAİR YORUMLARI YAZARMISINIZ VE AURİSIN LPG ILE ILGILI OLUMLU OLUMSUZ BILDİĞİNİZ BILGILERIDE YAZARSANIZ SEVINIRIM.COK YAKIYOR O YUZDEN TAKTIRMAK ISTIYORUM AMA NASIL OLACAĞINI BILMIYORUM.BURADA PAYLAŞIRSAK SEVINIRIM...
dnkst

dnkst

MesajKonu: Geri: TOYOTA AURİS 1.6 LPG   TOYOTA AURİS 1.6 LPG I_icon_minitimeSalı Şub. 28, 2012 11:49 pm

Bende de 2012 Auris 1,6 confort extra var. Fakat LPG takarak araca yazık edersin. Kasa ağır olduğu için çekiş kaybına uğrayabilirsin, üstelik en sinir olduğum sey; kapalı otoparklara alınmıyor LPGli araçlar Evil or Very Mad
Safirus

Safirus

MesajKonu: Geri: TOYOTA AURİS 1.6 LPG   TOYOTA AURİS 1.6 LPG I_icon_minitimeCuma Mart 16, 2012 7:37 pm

Bende LPG taraftarı değilim açıkcası şu an taktırdınızmı onuda bilmiyorum ama sizede hak vermemek elde değil benzinle altın yarışıyor resmen Wink
serkankubalas

MesajKonu: Geri: TOYOTA AURİS 1.6 LPG   TOYOTA AURİS 1.6 LPG I_icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2012 10:28 pm

s.a herkese ben tüp taktıralı 2 ay oldu aracım 2008 model comfort tüp brc herkes gönül rahatlığıyla taktırsın aracın performansı aynı takarken herhangi bi kablo kesmiyolar yeni sistem mükemmel tabi marka çok önemli aracım 20 tl gazla 100 110 km yol yapıyo buda mükemmel bişe herkesede tavsiye ederim

TOYOTA AURİS 1.6 LPG
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TOYOTA AURİS MODİFİYE
» Toyota Auris FanClub Sitesine Hoşgeldiniz...
» Gözde Hatchback Toyota Auris, Optimal Drive teknolojisi ile yenilendi.
» AURİS YAMUK HİSSİ
» AURİS dikiz aynası